PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych i firm

Wypożyczenie samochodu z wypożyczalni niesie za sobą wiele korzyści. Przedsiębiorstwa, które zajmują się najmowaniem pojazdów, z reguły proponują różne warianty. Można postawić na wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy lub długoterminowy. Wypada podkreślić, ze z tej ostatniej opcji korzystają przede wszystkim firmy, jednak wynajem długoterminowy samochodów może być również przewidziany dla osób fizycznych. Podkreślenia wymaga też fakt, że Polacy coraz chętniej z usług wypożyczalni samochodowych korzystają.

Wynajem długoterminowy samochodów – korzyści dla osób fizycznych

wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych

W przypadku kupna samochodu, szczególnie nowego, trzeba wyłożyć określoną sumę pieniędzy. Osoby, które nie mają możliwości finansowych, by zaopatrzyć się w wygodne, komfortowe, a nawet bardzo luksusowe auto, powinny postawić na ofertę wypożyczalni aut. Omawiając opcję dotyczącą wynajmu długoterminowego samochodów dla osób fizycznych warto pamiętać, że jest ona dedykowana klientom, którzy chcą poruszać się określonym modelem samochodu, ale nie posiadają gotówki. Podpisując umowę z wypożyczalnią aut, zobowiązujemy się bowiem tylko do uiszczania określonej sumy raz na miesiąc. Gdy upłynie okres, na jaki umowa została zawarta, można zazwyczaj wykupić pojazd w przystępnej i atrakcyjnej cenie.


Najem długoterminowy – opcja dla firm

Wiele firm, w szczególności tych, których działalność opiera się na wykorzystaniu floty samochodów, decyduje się na wynajem pojazdów. Wypożyczenie stanowi świetną alternatywę dla leasingu oraz kupna. Wynajem samochodu polega na tym, że klient, z reguły przedsiębiorstwo, płaci na rzecz wypożyczalni comiesięczny abonament. Klient nie ponosi ciężarów związanych z naprawami samochodów, serwisowaniem, wymianą opon. Co więcej, klient wypożyczalni może liczyć na auto zastępcze w razie awarii auta wynajętego. Firma specjalizująca się w wypożyczaniu samochodów zajmuje się również ubezpieczeniem oraz przeglądami technicznymi.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież