PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Długoterminowy wynajem samochodu - Wypożyczalnia - Oddział Wrocław

AB-Rent

Adres
ul. Powst. Śląskich 114 , 53-333 Wrocław
Infolinia +48 71-793-09-75
Telefon 24h+48 501 410 718
E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia

Wrocław to kolejne miasto, na terenie którego uruchomiliśmy jeden z oddziałów naszej wypożyczalni samochodów Ab-rent. Doskonale wiemy, że stolica województwa dolnośląskiego, ze względu na dużą liczbę atrakcji, zabytków i placówek kulturalnych, cieszy się sporą popularnością wśród turystów, ale metropolia ta coraz częściej jest także odwiedzana w celach biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, utworzyliśmy wypożyczalnię we Wrocławiu, świadcząc kompleksowe usługi wynajmu krótko, średnio oraz długoterminowego.


Wynajmowane samochody posiadają nie tylko ważne przeglądy techniczne i profesjonalne wyposażenie, ale także pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW oraz Assistance. W mieście Wrocław uruchomiliśmy dwa punkty, w których można wypożyczać pojazdy – pierwszy z nich znajduje się w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, natomiast drugi oddział jest zlokalizowany tuż przy jednym z największych i najnowocześniejszych śląskich lotnisk, mianowicie przy porcie lotniczym Wrocław Copernicus Airport.


Pozostałe lokalizacje

Zarezerwuj teraz

Miejsce odbioru:
Czas i data odbioru:
O :
Czas i data zwrotu:
O :
Miejsce zwrotu:
Kategoria:

Lokalizacja naszych obiektów

Lubin

Klientom indywidualnym i firmowym z Lubina oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych i osobowych. Obecnie nie ma więc konieczności wyjeżdżać poza Lubin, aby wynająć pojazd do transportu osobowego lub przewozu towarów. To wygodna i nowoczesna usługa oferowana przez AB-Rent.

Legnica

Legnica to miejsce, na terenie którego zapewniamy dostęp długoterminowy do samochodów na zasadach wypożyczenia. Firmy oraz osoby prywatne z Legnicy mogą zarezerwować (także online na naszej stronie) pojazd osobowy lub solidny samochód dostawczy jednej z kilku uznanych marek.

Świdnica

Wypożyczalnia AB-Rent objęła zasięgiem swojego działania także teren, jakim jest Świdnica. Dzięki temu umożliwiliśmy wynajem długoterminowy również klientom z tego ośrodka. Jest oferta adresowana do firm działających w Świdnicy oraz do klientów prywatnych.

Wałbrzych

Oferta wypożyczenia samochodu na dłuższy termin jest obecnie realizowana na terenie miasta takiego jak Wałbrzych. Z możliwości wynajęcia auta mogą skorzystać osoby indywidualne lub firmy, działające w okolicach Wałbrzycha. Szybki dostęp do bazy aut zapewnia firmowa witryna AB-Rent.

Ząbkowice Śląskie

Zarówno klient prywatny, jak i firma, której miejscem działania są Ząbkowice Śląskie, może skorzystać z oferty AB-Rent. Jest to długoterminowy wynajem aut. Oznacza to, że także bezpośrednio z Ząbkowic Śląskich można dokonać rezerwacji określonego samochodu, który jest potrzeby na kilka czy kilkanaście dni.

Twardogóra

Teraz opcja wynajmu długoterminowego samochodów jest także dostępna dla klientów z miasta, jakim jest Twardogóra. Bez względu na to, czy ktoś w Twardogórze chce wypożyczyć pojazd dla celów prywatnych czy firmowych, może dokonać rezerwacji wybranego auta nawet na kilka tygodni.

Oleśnica

Oferta wynajmu długoterminowego samochodów skierowana jest także do grona klientów z miasta Oleśnica. Realizujemy tu nasze usługi w zakresie wypożyczania pojazdów osobowych oraz busów dostawczych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Oleśnicy do zapoznania się z warunkami oferty.

Kluczbork

Jeśli Kluczbork to miasto, w którym działa Twoja firma, skorzystaj z wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych lub osobowych. W przypadku krótszego wypożyczenia auta, zamiast w Kluczborku możesz zwrócić je w jednym z oddziałów naszej firmy, działającym w innym mieście.

Opole

Jeśli tylko potrzebny jest dłuższy lub krótszy wynajem auta na terenie Opola lub okolic, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Można to uczynić za pośrednictwem naszej strony www. Można więc nie wyjeżdżać poza Opole, aby sprawdzić, jakie pojazdy znajdują się w naszej ofercie.

Kępno

Mniejsze miejscowości, jak np. Kępno, to także obszar działania firmy AB-Rent. Dlatego też każdy przedsiębiorca lub klient prywatny z Kępna posiada możliwość wynajmu, nawet na dłuższy czas, samochodu dostawczego bądź też osobowego.