PolishPLEnglish (UK)
AB-Rent

Wypożyczalnia samochodów - Oddział Wrocław

AB-Rent

Adres
ul. Powstańców Śląskich 114, 53-333 Wrocław
Infolinia+48 71 793 09 76
Telefon 24h+48 501 410 718
E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia

Wrocław to kolejne miasto, na terenie którego uruchomiliśmy jeden z oddziałów naszej wypożyczalni samochodów Ab-rent. Doskonale wiemy, że stolica województwa dolnośląskiego, ze względu na dużą liczbę atrakcji, zabytków i placówek kulturalnych, cieszy się sporą popularnością wśród turystów, ale metropolia ta coraz częściej jest także odwiedzana w celach biznesowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, utworzyliśmy wypożyczalnię we Wrocławiu, świadcząc kompleksowe usługi wynajmu krótko, średnio oraz długoterminowego.

Wynajmowane samochody posiadają nie tylko ważne przeglądy techniczne i profesjonalne wyposażenie, ale także pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW oraz Assistance. W mieście Wrocław uruchomiliśmy dwa punkty, w których można wypożyczać pojazdy – pierwszy z nich znajduje się w samym centrum stolicy Dolnego Śląska, natomiast drugi oddział jest zlokalizowany tuż przy jednym z największych i najnowocześniejszych śląskich lotnisk, mianowicie przy porcie lotniczym Wrocław Copernicus Airport.

Lokalizacja