PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Profesjonalnie, bezstresowo, na czas

Wszystkie podróże samolotem, zarówno te o charakterze służbowym, jak i turystycznym, nacechowane są pewną dozą nerwowości. Pośpiech i stres podczas spotkania firmowego czy urlopu są jednak niewskazane, a dochodzą do tego jeszcze nerwy związane z dojazdem z lotniska. Aby zapewnić sobie niezależność od rozkładów jazdy i dyspozycyjności taksówek, można skorzystać z usług wypożyczalni samochodów.

Firma AB-Rent, działająca od lat w tym obszarze, posiada atrakcyjną cenowo ofertę. Zapewnia profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie wynajmu aut osobowych, busów, terenowych i dostawczych każdej klasy, od praktycznych, kompaktowych modeli po najbardziej luksusowe. Posiadając filie w całym kraju, obsługuje największe lotniska, w tym warszawskie Okęcie, krakowskie Balice, katowickie Pyrzowice, wrocławskie Strachowice czy port lotniczy im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Na życzenie klienta, umożliwiamy odbiór pojazdu na parkingu lotniska, tuż po wylądowaniu. Nasz przedstawiciel punktualnie czeka na lotnisku z tabliczką opieczętowaną nazwa firmy lub nazwiskiem Klienta. Cała procedura odbywa się szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności.

Oferujemy też kompleksową obsługę w odwrotnej sytuacji – spiesząc się na samolot, nie trzeba w pośpiechu łapać taksówek lub liczyć na komunikację publiczną. Wystarczy dojechać bezpośrednio przed lotem, zostawić na parkingu lotniskowym, a nasz przedstawiciel odbierze go w umówionym miejscu i czasie.

Wynajem samochodów - oferta

Oddawany do użytku pojazd poddano dokładnej kontroli, uzupełniono zapasy paliwa i wyposażono w niezbędny sprzęt. Zespół AB-Rent dołożył starań, by eksploatacja każdego pojazdu z floty była bezpieczna i bezproblemowa.

Na życzenie montujemy także foteliki dziecięce, CB radio, bagażniki, uchwyty na narty i rowery czy box dachowy.

Do dyspozycji sprawdzone, komfortowe auta kategorii A, B, C, D, E, T. Celem maksymalnego ułatwienia życia podróżującym, AB-Rent oferuje trzy sposoby płatności: gotówkowe, kartą płatniczą, przelewem. Dzięki temu rezerwację można zrobić z każdego miejsca na ziemi.

Jak zamówić?

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo oraz poprzez formularz online. Prosty w obsłudze formularz uwzględnia wszelkie niezbędne dane: czas wynajmu, wybraną z listy markę, model pojazdu, dodatkowe wyposażenie. Rezerwację samochodu najlepiej zrealizować z odpowiednim wyprzedzeniem, byśmy mogli perfekcyjnie przygotować dla Państwa samochód – nie tylko pod względem formalnym, ale przede wszystkim technicznym.

Zapraszamy do współpracy!