PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Długoterminowy wynajem samochodu - Wypożyczalnia - Oddział Wrocław

AB-Rent

Adres
ul. Powst. Śląskich 114 , 53-333 Wrocław
Infolinia +48 71-793-09-75
Telefon 24h+48 501 410 718
E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia

Chcesz pozyskać samochód na dłużej niż jeden miesiąc, bez zaciągania kredytu i wydawania oszczędności? Zastanów się, czy wynajem długoterminowy aut nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązanym. To jedna z usług, jakie proponujemy w naszej wypożyczalni we Wrocławiu. Co miesiąc płacisz wówczas stałą ratę, a pojazd, którym jeździsz na co dzień, ma profesjonalne wyposażenie. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firmowych, bez względu na wielkość prowadzonego biznesu oraz instytucji i organizacji. W ramach długoterminowego wynajmu oferujemy różne marki i modele samochodów osobowych oraz busów i vanów.

Koszt usługi jest obliczany indywidualnie dla każdego wypożyczającego i zależy od:

 • segmentu aut,
 • długości okresu umowy,
 • miesięcznego limitu kilometrów.

To opcja znacznie bardziej opłacalna niż leasing zwłaszcza przez dodatkowe korzyści, jakie się z nią wiążą. A na wynajem długoterminowy samochodów decyduje się coraz więcej osób.

Potrzebujesz wynająć auto we Wrocławiu?

Odpłatne użytkowanie pojazdu, które trwa zazwyczaj minimum 12 miesięcy, jest dobrą alternatywą dla leasingu. Interesuje Cię wynajem długoterminowy we Wrocławiu? Zapoznaj się z naszym regulaminem oraz wybierz model, który będzie spełniał Twoje wymagania. Trudno Ci się zdecydować? Możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie! Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejszą opcję, uwzględniającą wszystkie potrzeby i oczekiwania, jakie masz. Dopasujemy auto do przemieszczania się po mieście, na krótkich odległościach lub takie, które pozwoli Ci na długodystansowe wyjazdy służbowe lub prywatne. A może interesuje Cię model luksusowy? Takie również mamy w naszej flocie.

Bez względu na to, jaki samochód wybierzesz, zadbamy również o jego odpowiednie wyposażenie. Przy podpisywaniu umowy dostaniesz pojazd gotowy do natychmiastowego użytkowania – czysty i sprawny technicznie.

Poznaj zalety długoterminowego wynajmu aut we Wrocławiu

Skorzystanie z wynajmu długoterminowego aut pozwoli Ci odpowiednio zaplanować budżet – zarówno domowy, jak i firmowy. Poza tym czerpiesz jeszcze inne korzyści. Wybierając takie rozwiązanie, zyskujesz:

 • ubezpieczenie OC, AC, NWW i Assistance,
 • opony letnie i zimowe oraz ich wymianę,
 • przeglądy techniczne,
 • zamiast własnego samochodu na potrzeby prywatne lub firmowe eksploatujesz wypożyczony,
 • zachowujesz wymaganą zdolność kredytową, bo odchodzi Ci konieczność wzięcia zobowiązania finansowego w banku na zakup pojazdu,
 • jeśli bierzesz auto na firmę, to wydatki na wynajem możesz wliczać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, czyli zmniejszasz należny podatek,
 • gdy zajdzie konieczność naprawy np. z powodu nieszczęśliwego wypadku, zajmiemy się formalnościami i damy Ci samochód zastępczy,
 • kiedy skończy Ci się umowa, oddasz nam pojazd i nie martwisz się o to, jaką ma wówczas wartość.

Ten pakiet może być jeszcze powiększony np. o kartę paliwową itd. To, na jaki jego zakres zdecydujesz się, zależeć będzie już tylko od Ciebie. Po Twojej stronie pozostają jedynie koszty paliwa.

Sam odbierzesz auto, czy mamy Ci je podstawić?

Nasze samochody we Wrocławiu możesz wynająć długoterminowo w dwóch miejscach:

 • w centrum miasta,
 • przy porcie lotniczym Wrocław Copernicus Airport

Jeśli będziesz miał problem z dotarciem do naszej siedziby, wskaż nam adres, pod jaki mamy je podstawić. Załatwienie wszystkich formalności zajmie nam chwilę. Zaoszczędzisz więc swój cenny czas zarówno na szukanie właściwego modelu, załatwienie ewentualnego kredytu, jak i realizację procesu związanego z dopięciem transakcji zakupu.

Po wygaśnięciu umowy, która może obowiązywać nawet do 5 lat lub dłużej, masz prawo zmienić dotychczasowy samochód na nowszy model lub inny. Zanim podejmiesz decyzję o wynajmie długoterminowym, zastanów się nad swoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Jeśli będziesz miał problem, na jaki wariant się zdecydować, chętnie Ci doradzimy, abyś nie naraził się na niepotrzebne koszty.

Nasza wypożyczalnia zawsze przygotowuje ofertę dopasowaną do klientów z Wrocławia oraz okolic. Cenisz sobie niezależność? Użytkuj auto na komfortowych warunkach przy minimalnym nakładzie obowiązków!


Pozostałe lokalizacje

Zarezerwuj teraz

Miejsce odbioru:
Czas i data odbioru:
O :
Czas i data zwrotu:
O :
Miejsce zwrotu:
Kategoria:

Lokalizacja naszych obiektów

Lubin

Klientom indywidualnym i firmowym z Lubina oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dostawczych i osobowych. Obecnie nie ma więc konieczności wyjeżdżać poza Lubin, aby wynająć pojazd do transportu osobowego lub przewozu towarów. To wygodna i nowoczesna usługa oferowana przez AB-Rent.

Legnica

Legnica to miejsce, na terenie którego zapewniamy dostęp długoterminowy do samochodów na zasadach wypożyczenia. Firmy oraz osoby prywatne z Legnicy mogą zarezerwować (także online na naszej stronie) pojazd osobowy lub solidny samochód dostawczy jednej z kilku uznanych marek.

Świdnica

Wypożyczalnia AB-Rent objęła zasięgiem swojego działania także teren, jakim jest Świdnica. Dzięki temu umożliwiliśmy wynajem długoterminowy również klientom z tego ośrodka. Jest oferta adresowana do firm działających w Świdnicy oraz do klientów prywatnych.

Wałbrzych

Oferta wypożyczenia samochodu na dłuższy termin jest obecnie realizowana na terenie miasta takiego jak Wałbrzych. Z możliwości wynajęcia auta mogą skorzystać osoby indywidualne lub firmy, działające w okolicach Wałbrzycha. Szybki dostęp do bazy aut zapewnia firmowa witryna AB-Rent.

Ząbkowice Śląskie

Zarówno klient prywatny, jak i firma, której miejscem działania są Ząbkowice Śląskie, może skorzystać z oferty AB-Rent. Jest to długoterminowy wynajem aut. Oznacza to, że także bezpośrednio z Ząbkowic Śląskich można dokonać rezerwacji określonego samochodu, który jest potrzeby na kilka czy kilkanaście dni.

Twardogóra

Teraz opcja wynajmu długoterminowego samochodów jest także dostępna dla klientów z miasta, jakim jest Twardogóra. Bez względu na to, czy ktoś w Twardogórze chce wypożyczyć pojazd dla celów prywatnych czy firmowych, może dokonać rezerwacji wybranego auta nawet na kilka tygodni.

Oleśnica

Oferta wynajmu długoterminowego samochodów skierowana jest także do grona klientów z miasta Oleśnica. Realizujemy tu nasze usługi w zakresie wypożyczania pojazdów osobowych oraz busów dostawczych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z Oleśnicy do zapoznania się z warunkami oferty.

Kluczbork

Jeśli Kluczbork to miasto, w którym działa Twoja firma, skorzystaj z wynajmu długoterminowego samochodów dostawczych lub osobowych. W przypadku krótszego wypożyczenia auta, zamiast w Kluczborku możesz zwrócić je w jednym z oddziałów naszej firmy, działającym w innym mieście.

Opole

Jeśli tylko potrzebny jest dłuższy lub krótszy wynajem auta na terenie Opola lub okolic, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Można to uczynić za pośrednictwem naszej strony www. Można więc nie wyjeżdżać poza Opole, aby sprawdzić, jakie pojazdy znajdują się w naszej ofercie.

Kępno

Mniejsze miejscowości, jak np. Kępno, to także obszar działania firmy AB-Rent. Dlatego też każdy przedsiębiorca lub klient prywatny z Kępna posiada możliwość wynajmu, nawet na dłuższy czas, samochodu dostawczego bądź też osobowego.