PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Zarezerwuj teraz

Miejsce odbioru:
Czas i data odbioru:
O :
Czas i data zwrotu:
O :
Miejsce zwrotu:
Kategoria:

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Wynajem aut i samochodów dostawczych - wypożyczalnia AB-Rent

 

WYNAJEM Z OC SPRAWCY

OC

JESTEŚ POSZKODOWANY W WYPADKU?

WYNAJMIJ SAMOCHÓD Z OC SPRAWCY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszelkie koszta naprawy zniszczeń pokrywane są z ubezpieczenia kierowcy, który spowodował wypadek. Oprócz doprowadzenia stanu uszkodzonego pojazdu do stanu przed kolizją, w ramach ubezpieczenia poszkodowana osoba może także liczyć na inne formy rekompensaty za zaistniałe problemy. Jedną z nich, bardzo często pomijaną przez ubezpieczycieli, jest pokrycie wszelkich kosztów związanych z wynajęciem auta zastępczego. Możliwość skorzystania z tego rozwiązania przysługuje osobie, której samochód został uszkodzony w wyniku kolizji nie z jej winy. Ubezpieczyciel sprawcy wypadku ma obowiązek opłacić wszelkie koszta wypożyczenia samochodu.

KONTAKT

KON

Masz Pytanie?

Skontaktuj się z nami!


Wynajem aut w miastach:

Katowice

wypożyczalnia aut zlokalizowana w katowicach

Nasza wypożyczalnia samochodów działa w specjalnym systemie rent-a-car. Dysponując kilkoma oddziałami na terenie kraju, umożliwiamy wypożyczenie pojazdu w jednej filii i oddanie go w którejkolwiek z pozostałych. Jest to doskonałe rozwiązanie pozwalające na podróżowanie do miejsca docelowego znajdującego się w dużej odległości od punktu odbioru auta. Nasza wypożyczalnia jest szczególnie praktyczna dla osób, które przylatują do kraju na katowickie lotnisko z zagranicznego kontraktu czy podróży turystycznej i muszą dotrzeć do miejsca zamieszkania odległego o wiele kilometrów.

Na życzenie klienta podstawiamy auto bezpośrednio na lotnisko w Katowicach, gdzie po przylocie można go odebrać i od razu bez konieczności szukania wypożyczalni udać się w dalszą drogę.

Wrocław

Wypożyczalnia aut we Wrocławiu

Nasza firma za priorytety przyjmuje wygodę oraz bezpieczeństwo swoich klientów. Każdy samochód wynajęty we Wrocławiu można oddać w dowolnej filii AB-Rent, znajdującej się w innych miastach kraju. To jak najbardziej praktyczne rozwiązanie. Istotną cechą floty naszych samochodów na wynajem jest ich doskonały stan techniczny oraz niezawodność. Wszystkie oferowane pojazdy przechodzą regularne przeglądy diagnostyczne. Ponadto każdy pojazd w wypożyczalni objęty jest wymaganymi ubezpieczeniami. Wybór, komfort oraz wysokie standardy bezpieczeństwa sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na tle innych wypożyczalni samochodów.

Kraków

wynajem aut w Krakowie

Wynajem aut nakłada na nas obowiązek utrzymywania wysokich standardów pod względem komfortu oraz bezpieczeństwa. Każdy samochód wynajęty w Krakowie można oddać w dowolnej filii AB-Rent, znajdującej się w innych miastach kraju. To jak najbardziej praktyczne rozwiązanie. Cechą floty naszych aut na wynajem jest doskonały stan techniczny oraz niezawodność. Wszystkie oferowane pojazdy przechodzą regularne przeglądy diagnostyczne. Ponadto każdy pojazd w wypożyczalni objęty jest wymaganymi ubezpieczeniami. Wybór, wygoda oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się na tle innych wypożyczalni samochodów.

Poznań

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu przy dworcu

W naszej flocie aut na wynajem znajdują się pojazdy różnej wielkości. W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wynajęcie niewielkiego auta miejskiego, dużego auta osobowego, samochodu dostawczego, vana, a nawet pojazdu terenowego. Dodatkowo, na życzenie klienta wypożyczamy także różnorodne akcesoria samochodowe potrzebne w podróży. Wypożyczalnia aut AB-Rent oferuje pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie wynajmowane przez nas auta przechodzą regularne przeglądy oraz są objęte ubezpieczeniem. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania naszych klientów to dla nas kwestia priorytetowa.

Gdańsk

Wynajem aut w Gdańsku

Naszym klientom oferujemy wynajem samochodów różnej wielkości oraz o zróżnicowanych cechach użytkowych. W naszej flocie znajdują się niewielkie auta miejskie, duże auta osobowe, samochody dostawcze, vany, pojazdy terenowe, a także komfortowe pojazdy klasyfikowane jako limuzyny. Firma udostępnia nie tylko auta. Na życzenie klienta samochód może zostać wyposażony w system nawigacji GPS, foteliki dziecięce, CB radio, box dachowy, uchwyty na narty lub rowery. Pragniemy także dodać, iż AB-Rent oferuje klientom pojazdy w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie wynajmowane przez nas auta przechodzą regularne przeglądy oraz są objęte ubezpieczeniem.

Warszawa

Wypożyczalnia w Warszawie

W naszej ofercie aut na wynajem znajdują się pojazdy różnej wielkości, w tym także samochody dostawcze. Dodatkowo, na życzenie klienta wypożyczamy także różnorodne akcesoria samochodowe potrzebne w podróży. Adekwatnie do zamówienia samochód może zostać dodatkowo wyposażony w system nawigacji GPS, foteliki dziecięce, CB radio, box dachowy, uchwyty na narty lub rowery. Wypożyczalnia aut AB-Rent oferuje pojazdy w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie wynajmowane przez nas auta przechodzą regularne przeglądy oraz są objęte ubezpieczeniem. Komfort i bezpieczeństwo podróżowania naszych klientów to dla nas kwestia priorytetowa.