PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Długoterminowy wynajem samochodu - Wypożyczalnia - Oddział Katowice

AB-Rent - wynajem długoterminowy samochodów Katowice

Adres
ul. Plac Szewczyka 1, 40-098 Katowice
Infolinia+48 501-30-20-80
Telefon 24h+48 501 410 718
E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do Katowic na kilka dni czy tygodni, proponujemy krótki, średnio oraz długoterminowy wynajem samochodów na atrakcyjnych warunkach. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowe samochody osobowe, dostawcze oraz ciężarowe, które są dostępne z pełnym pakietem ubezpieczeń OC, AC, NW oraz Assistance. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci mieli poczucie pełnego komfortu oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa, niezależnie od tego, czy będą podróżować po polskich czy międzynarodowych drogach.


Wybierz długoterminowy wynajem samochodu Katowice

Na indywidualne życzenie klienta jesteśmy w stanie podstawić samochód pod wskazany adres: może to być na przykład port lotniczy Katowice Pyrzowice, dworzec PKP czy jakiekolwiek inne miejsce na terenie stolicy województwa śląskiego. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do właścicieli firm z miasta Katowice, poszukujących komfortowych i bezpiecznych pojazdów dla pracowników, idealnych zarówno na krótsze, jak i dłuższe podróże służbowe.


Pozostałe lokalizacje

Zarezerwuj teraz

Miejsce odbioru:
Czas i data odbioru:
O :
Czas i data zwrotu:
O :
Miejsce zwrotu:
Kategoria:

Lokalizacja naszych obiektów

Gliwice

Terenem oferowanego przez AB-Rent wynajmu samochodów - także długoterminowego - są Gliwice. Mając na uwadze działalność wielu firm w Gliwicach, nasza wypożyczalnia udostępnia klientom pojazdy osobowe oraz dostawcze.

Knurów

Zadbaliśmy, aby klienci, których miejscem zamieszkania jest Knurów, także mogli korzystać z oferty, jaką jest wynajem samochodów na dłuższy czas użytkowania. Z naszych pojazdów mogą skorzystać klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa działające na terenie Knurowa oraz najbliższych okolic tego miasta.

Orzesze

Zasięg działania wypożyczalni AB-Rent obejmuje Orzesze. Klientom z Orzesza zapewniamy pełny dostęp - także długoterminowy - do naszej floty pojazdów o charakterystyce osobowej lub dostawczej. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz na naszej stronie internetowej.

Mikołów

Zaletą oferty wynajmu samochodów od AB-Rent jest możliwość użytkowania ich nawet przez dłuższy czas. Każdy klient prywatny lub firmowy z miasta, jakim jest Mikołów, może dokonać rezerwacji na naszej stronie. Zwrotu wypożyczonego auta można dokonać nawet w innym mieście poza Mikołowem, gdzie również działamy.

Zabrze

Zabrze jako dużo duży ośrodek miejski to teren oferowania usługi wynajmu długoterminowego samochodów przez firmę AB-Rent. Dla komfortu klientów z Zabrza i innych miast Śląska przewidzieliśmy dostęp do naszej oferty w formule online. To duża wygoda i oszczędność czasu.

Piekary Śląskie

Na terenie Górnego Śląska nasze usługi realizujemy także na terenie Piekar Śląskich. Umożliwiamy szybki i sprawny od strony formalnej wynajem długoterminowy samochodów różnych marek. Każdy klient zamieszkujący Piekary Śląskie może w krótkim czasie sprawdzić naszą ofertę i wynająć odpowiednie auto.

Bytom

Terenem działalności wypożyczalni AB-Rent jest Bytom. Oferuje wynajem długoterminowy samochodów o różnej specyfikacji użytkowej. Zapewniamy klientom z Bytomia dostęp do niezawodnych pojazdów osobowych i dostawczych najlepszych światowych producentów.

Chorzów

Jednym z miast działania naszej wypożyczalni jest Chorzów. Klientom firmowym bądź prywatnym z Chorzowa oferujemy możliwość wynajmu samochodu także na dłuższy czas. Oferta obejmuje pojazdy osobowe, w tym także o wysokim komforcie, oraz niezawodne auta dostawcze o ładowności powyżej tony.

Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie to miasto, na terenie którego oferujemy usługę wynajmu długoterminowego samochodów o różnej charakterystyce. Klientom z Siemianowic Śląskich umożliwiamy wynajęcie pojazdów osobowych bądź dostawczych o różnym standardzie.

Sosnowiec

Dla klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw z miasta Sosnowiec przygotowaliśmy ofertę związaną z wypożyczaniem samochodów osobowych oraz dostawczych. Obecnie każdy zainteresowany wynajęciem auta z Sosnowca lub okolic może dopełnić wszelkie formalności za pośrednictwem naszej strony www.

Mysłowice

Miejscem świadczenia naszych usług długoterminowego wypożyczania aut są także Mysłowice. Obecnie firmy działające na terenie Mysłowic, jak również osoby prywatne, w naprawdę krótkim czasie są w stanie wynająć odpowiadający im pojazd.

Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza jest jednym z miast, gdzie prowadzimy naszą działalność. Firmom oraz osobom prywatnym z Dąbrowy Górniczej oferujemy opcję długoterminowego wypożyczenia samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych. To ciekawa i opłacalna forma szybkiego dostępu do transportu kołowego.

Jaworzno

Każdej działającej firmie na terenie miasta Jaworzno oferujemy wynajem długoterminowy samochodów osobowych i dostawczych. Specjalnym udogodnieniem jest możliwość wynajęcia samochodu w Jaworznie z opcją zwrotu pojazdu w innym mieście, w którym działa oddział naszej wypożyczalni.