PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Wynajem długoterminowy samochodów Kraków - Oddział Kraków

AB-Rent

Adres
ul. Opolska 12a, 31-323 Kraków
Infolinia+48 71 793 09 76
Telefon 24h+48 501 410 718
E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia

Nasza wypożyczalnia samochodów Ab-rent funkcjonuje także na terenie miasta Kraków, oferując szeroką gamę nowoczesnych i komfortowo wyposażonych pojazdów różnych marek. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonymi samochodami, które posiadają ważne badania techniczne i zapewniają sprawne zastępstwo osobowych, ciężarowych czy dostawczych aut. Naszą flotę stanowią zarówno miejskie modele, takie jak Fiat Panda czy Kia Picanto, jak i kompaktowe osobówki: Opel Astra, Ford Focus, Renault Megane..


Oferujemy także luksusowe samochody BMW i Audi oraz większe pojazdy, idealne do podróżowania dla siedmiu, ośmiu czy nawet dziewięciu osób. By skorzystać z przygotowanej przez nas oferty, nie trzeba stawiać się indywidualnie w biurze w Krakowie – wystarczy wypełnić internetowy formularz rezerwacji, a następnie zgłosić się do jednego z dwóch punktów zlokalizowanych na terenie miasta. Jeden z oddziałów mieści się w ścisłym centrum stolicy Małopolski, natomiast drugi został usytuowany tuż przy porcie lotniczym Kraków Balice.


Lokalizacja