PolishPLEnglish (UK)
Wynajem długoterminowy samochodów - AB-Rent

Warunki płatności on-line

W przypadku zaznaczenia opcji płatności ON-LINE prosimy zaczekać na potwierdzenie rezerwacji.

Przy potwierdzeniu rezerwacji dostaną Państwo link do płatności ON-LINE w serwisie DOTPAY

Warunki serwisu DOTPAY:

1)      Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę AB-RENT danych osobowych zawartych w formularzu zamówienia, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883.

2)      W przypadku anulowania rezerwacji i w zależności od dokonanej płatności kwota należna za wynajem samochodu zwracana jest na konto lub kartę osoby rezerwującej.

3)      W przypadku jakichkolwiek zmian bądź anulowania, osoba rezerwująca powinna zgłaszać informacje w formie pisemnej i otrzymać każdorazowo potwierdzenie zmiany przez operatora serwisu.

4)      W przypadku gdy osoba rezerwująca nie przyjedzie lub nie wykorzysta w ustalonym terminie zarezerwowanej usługi, bez dokonania wcześniejszej zmiany, ponosi koszt 100% całkowitego kosztu rezerwacji.

5)      W przypadku gdy osoba rezerwująca zgłosi rezygnację poniżej 7 dni przed pierwszym dniem, w którym rozpoczyna się wynajem samochodu lub innej usługi, ponosi koszt 100% całkowitego kosztu rezerwacji.

6)      W przypadku gdy osoba rezerwująca zgłosi rezygnację więcej niż 7 dni przed pierwszym dniem, w którym rozpoczyna się wynajem samochodu lub innej usługi, ponosi koszt 50% całkowitego kosztu rezerwacji.

7)      W przypadku gdy osoba rezerwująca zgłosi rezygnację więcej niż 30 dni przed pierwszym dniem, w którym rozpoczyna się wynajem samochodu lub innej usługi, ponosi koszt 25% całkowitego kosztu rezerwacji.